اخبار بازی

تحسین بازی Death Stranding و کوجیما توسط کارگردان فیلم Mad Max

بازی Death Stranding

در حالی که تاکنون شاهد تحسین بازی Death Stranding و کارگردان آن یعنی شخص هیدئو کوجیما توسط افرادی بسیاری در صنعت بازی بوده‌ایم به تازگی خالق اثر مذکور تحسین و تمجید یکی از کارگردان‌های شناخته شده دنیای سینما یعنی جرج میلر را هم برانگیخته است. کسی که در کارنامه کاری خود ساخت فیلم‌های Mad Max: Fury Road و Happy Feet را دارد.

هیدئو کوجیما ویدئویی در توییتر خود به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد ایشان در حال نمایش بازی Death Stranding به جرج میلر است. در این ویدئو میلر افکارش را در رابطه با بازی به اشتراک می‌گذارد و آن را “خیره‌کننده” خطاب می‌کند.

مهارتی که من در فیلمسازهای بزرگ مشاهده می‌کنم اکنون در کار شخص کوجیما هم مشاهده می‌کنم. تمامی زبان‌های بصری، ترکیب و تصاویر گیرا، همگی در این اثر وجود دارند.

علاقه فراوان هیدئو کوجیما به سینما و فیلم بر هیچکس پوشیده نیست بنابراین این موضوع که ایشان ساخته خود را برای یکی از کارگردان‌هایی که همواره آثارش از جمله Mad Max: Fury Road را مورد ستایس فراوان قرار می‌داد نشان داده و تحسین بازی Death Stranding و کار خالق Metal Gear Solid را به دنبال داشته امری بسیار عالی و قابل توجه به شمار می‌رود.

ناگفته نماند بازی از مدتی قبل برای منتقدان فرستاده شده و محدودیت انتشار نقدها و نمرات آن نیز روز 1 آبان در ساعت 22:30 دقیقه به وقت ایران برداشته می‌شود. شرکت سونی این اثر را برای عرضه انحصاری روی کنسول PlayStation 4 در تاریخ 8 نوامبر 2019 برابر 17 آبان 98 برنامه‌ریزی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا