اخبار بازی

برای بخش چندنفره بازی Luigi’s Mansion 3 بسته الحاقی پولی عرضه می‌شود

بازی Luigi's Mansion 3

با توجه به شواهد به نظر می‌رسد بخش چندنفره بازی Luigi’s Mansion 3 که توسط استودیو Next Level Games در حال توسعه است از آنچه که فکر می‌کردیم قدرتمندتر خواهد بود. در حالی که پیش از این چند حالت بازی مختلف از جمله حالت ScareScraper و ScreamPark برای آن معرفی شده بود، اکنون اعلام شده که در آینده برای این بخش بسته‌های الحاقی پولی عرضه خواهد شد.

در حال حاضر مشخص نیست محتویات این بسته‌های الحاقی برای بخش چندنفره بازی Luigi’s Mansion 3 چه خواهند بود. با این حال این خبر توسط به‌روزرسانی که در وبسایت رسمی بازی صورت گرفته منتشر شده است.

در آینده برای این بازی بسته الحاقی پولی عرضه می‌گردد و محتویات جدیدی به حالت‌های بازی ScareScraper و ScreamPark در بخش چندنفره اضافه می‌کند.

با توجه به اینکه حالت‌های ScareScraper و ScreamPark، اساسا تنها ابرازهایی برای مینی‌گیم‌های مخصوص این عنوان به شمار می‌روند، احتمال دارد شرکت نینتندو و استودیو Next Level Games در آینده مینی‌گیم‌های جدیدی را به صورت بسته‌هالی الحاقی پولی برای ساخته خود عرضه کنند.

بازی مذکور در تاریخ 31 اکتبر 2019 برابر 9 آبان 98 به صورت انحصاری برای کنسول Nintendo Switch انتشار می‌یابد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن