اخبار بازی

ساخت بازی Lord of the Rings: Gollum برای کنسول های PS5 و Xbox Series X تایید شد

استودیوی Daedalic Entertainment تایید کرده است که بازی اکشن-ماجراجویی خود The Lord of Rings: Gollum در سال 2021 به کنسول های نسل بعدی از جمله پلی استیشن 5 و Xbox Series X در کنار PC می آید.

این خبر توسط Daedalic Entertainment برای شماره فوریه 2020 مجله Edge نقل شده ، که مصاحبه های متعددی با توسعه دهندگان اصلی دارد که اولین جزئیات جدید در مورد بازی را، از زمان معرفی آن در مارس 2019، نشان می دهد.

استودیوی Daedalic تصمیم گرفته است تا به جای ظاهری که به آن در فیلم های پیترجکسون داده شده، نسخه خود را از شخصیت اصلی Gollum ابداع کند. ماتیاس فیشر (Mathias Fischer) مدیر هنری این استدیو به مجله Edge گفت:

تالكین (نویسنده سری کتاب های ارباب حلقه ها) برای اندازه گیری گالوم مرجع بزرگی نداد، بنابراین در اولین تصاویر ، او غول پیکر است! مانند هیولاست که از باتلاق بیرون می آید.

استدیوی Daedalic هنوز فاش نکرده که Gollum در این بازی، به چه شکلی خواهد بود.

کای فیبیگ (Kai Fiebig) تهیه کننده ارشد این استودیو، افزود:

Daedalic نمی خواهد افرادی را که فقط فیلم ها را دیده اند، ناراضی سازد. اما به طور خلاصه بگویم، او مانند اندی سرکیس (Andy Serkis) به نظر نمی رسد.

آقای Serkis بازیگری است که کاراکتر گالوم (Gollum) را در سری فیلم های ارباب حلقه ها به تصویر کشیده است.

در آخر ، کارستن فیچتلمان (Carsten Fichtelmann) مدیر عامل شرکت، گفت که Daedalic قراردادی طولانی مدت دارد، بدان معنا که استودیو قصد دارد دو یا سه بازی را در سرزمین میانه (Middle-earth) بسازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا