اخبار بازی

سرورهای LITTLEBIGPLANET 3 برای همیشه آفلاین شدند

سونی چند ماه پس از اینکه ادعا کرد بازی LittleBigPlanet 3 را به طور موقت آفلاین کرده و در حالی که مشکلات فنی را حل کرده است، سرورهای این بازی را روی پلتفرم پلی استیشن 4 برای همیشه خاموش کرد. این بازی توسط استودیو Media Molecule ساخته شده‌ است.

در یک به‌روزرسانی در حساب LBP در شبکه اجتماعی X آمده است: به دلیل مشکلات فنی مداوم که منجر به آفلاین شدن موقت سرورهای LittleBigPlanet 3 برای PS4 در ژانویه 2024 شد، تصمیم گرفته شده است که سرورها به‌طور نامحدود آفلاین نگه داشته شوند. همه خدمات آنلاین از جمله دسترسی به آثار دیگر بازیکنان برای LittleBigPlanet 3 نیز در دسترس نیستند.

این حساب خاطرنشان می کند که تمام محتوای تولید شده توسط کاربر که به صورت محلی ذخیره شده است در دسترس باقی می‌ماند، اما نمی‌توان محتواها را به اشتراک گذاشت. همانطور که بسیاری از بازیکنان از آن می‌ترسیدند، خاموش شدن غافلگیرکننده به این معنی است که بسیاری از ساخته‌های کاربران اکنون غیرقابل دسترسی هستند و احتمالاً برای همیشه از بین می‌روند.

خبر تعطیلی سرورهای بازی LittleBigPlanet 3 پس از کنار گذاشته شدن تیم سرپرستی Media Molecule، به عنوان بخشی از تعدیل نیرو در کمپانی سونی، اعلام شد. استودیو Media Molecule در سپتامبر گذشته، پس از اینکه کار بر روی یک پروژه‌ی جدید را آغاز کرد، پشتیبانی خود را از بازی Dreams نیز متوقف کرد.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا