اخبار بازی

معرفی بازی Little Nightmares 2 برای عرضه در سال 2020

بازی Little Nightmares 2

در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام 2019، شاهد معرفی بازی Little Nightmares 2 توسط استودیو Tarsier Studios بودیم. توسعه‌دهنده مستقلی که با ساخت و عرضه نسخه اول بازی نام‌برده مورد تحسین و تمجید منتقدان و مخاطبین قرار گرفت.

پس از معرفی بازی Little Nightmares 2 و نمایش تیزر رونمایی از آن، دیو مرویک (Dave Mervik) طراح روایت ارشد بازی روی استیج مراسم افتتاحیه ظاهر شد و جزئیات در خصوص در داستان نسخه دوم به اشتراک گذاشت. علاوه‌بر بازگشت شخصیت Six، پلیرها با شخصیت جدیدی به نام Mono آشنا می‌شوند و این دو شخصیت به همراه یکدیگر به مکانی به نام Signal Tower سفر می‌کنند که به نظر می‌رسد بخش مهم و قابل توجهی از داستان بازی را تشکیل می‌دهد.

در عین حال ظاهرا در نسخه دوم تاکید و اهمیت بیشتری روی مبارزات در بخش گیم‌پلی قرار داده شده اشت. با این حال نباید انتظار داشت کل بازی و گیم‌پلی آن وابسته به مبارزات شود. پلیر می‌تواند از ظروف و وسایل مربوط به آشپزخانه به عنوان سلاح اصلی استفاده کند. هم‌چنین اکنون که دیگر بازی در Maw روایت و دنبال نمی‌شود می‌توان انتظار تنوع بیشتری را در محیط بازی داشت.

بازی Little Nightmares 2 برای کنسول‌های Nintendo Switch، Xbox One، PlayStation 4 و پلتفرم کامپیوترهای خانگی در حال توسعه و ساخت بوده و قرار است در سال 2020 عرضه شود. نشر بازی به مانند نسخه اول برعهده کمپانی Bandai Namco خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.