اخبار بازی

تصاویری از پیش‌درآمد عنوان Life Is Strange لیک شد

طبق گزارش‌های منتشرشده، پیش‌درآمدی برای عنوان محبوب Life Is Strange در دست‌ساخت و امروز تصاویری از این پیش‌درآمد معرفی نشده در سطح اینترنت لیک شده است.

بنا بر اطلاعات منتشرشده و تصاویری لیک شده از این بازی، می‌بینم که این پیش‌درآمد تمرکز بر روی شخصیت Chloe Price و بهترین دوست او یعنی Rachel Amber دارد، کسی که در شروع بازی اصلی گمشده بود.

پیش‌درآمد عنوان Life Is Strange به دست استودیو Deck Nine در دست‌ساخت هست.

 بنا بر اطلاعات لیک شده، استودیو Deck Nine در حال حاضر در تلاش است که این پیش‌درآمد روایت کننده داستانی فوق‌العاده در این سری باشد.

طبق اعلام رسمی این استودیو، قرار است در E3 امسال اطلاعاتی جدیدی از پروژه جدید خود را منتشر کنند. هنوز مشخص نشده است که منظور از «پروژه جدید» چه عنوانی هست، آیا منظور این استودیو پیش‌درآمد عنوان Life Is Strange است و یا شاید هم بازی‌ای جدید.

این پیش‌درآمد یکی از سه پروژه مرتبط با عنوان Life Is Strange است که در دست ساخت می‌باشد. سازنده اصلی، یعنی استودیو فرانسوی Dontnod Entertainment در حال ساخت ادامه‌ای برای بازی اول است و از طرفی دیگر کمپانی Legendary Entertainment به همراه Square Enix در حال ساخت سریالی لایو اکشن برای این عنوان هستند.

 width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=  width=

منبع

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

ابراهیم نجف پور

September 24, 2001

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن