اخبار بازی

Levine: پایان BioShock Infinite منحصر به فرد خواهد بود

آقای Ken Levine، خالق سری بازی های BioShock، اخیرا مصاحبه های زیادی در مورد بازی BioShock Infinite انجام داده است. ایشان در این مصاحبه ها، به مسائل زیادی از جمله پایان بازی اشاره کرده اند. به عقیده ایشان، پایان بازی منحصر به فرد خواهد بود و پیش از این در هیچ بازی دیگری دیده نشده است.

Levine در مصاحبه با Eurogamer گفت: "با پیشروی در بازی داستان جذاب تر خواهد شد. مطمئن نیستم که مردم پایان بازی را دوست خواهند داشت یا نه، اما به کاری که در مورد پایان بازی انجام داده ایم، افتخار می کنم. پایان بازی چیزی است که شما هرگز در دنیای بازی های رایانه تجربه نکرده اید. یک پایان منحصر به فرد که مناسب دنیا و شخصیت های بازی و سری BioShock است."

Levine در پاسخ به سوالات مربوط به شباهت با Act سوم بازی BioShock 1 و نگرانی بازی کننده ها در این مورد، گفت: " همچین چیزی در Infinite رخ نخواهد داد. ما یک شخصیت بسیار خوب داریم که اگر در بازی نباشد جذابیت داستان از بین می رود."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.