اخبار بازی

Lego Rock Band تایید شد !

Lego Rock Band برای عرضه در سال 2009 به صورت رسمی از سوی WARNER BROS تایید شد. این عنوان که توسط Harmonix و TT Games به صورت مشترک در حال ساخت میباشد برای کنسول های Wii, PS3, 360 و DS در حال ساخت است. همان طور که میدانید این دو سری بازی یعنی سری RB و سری Lego همواره از فروش خوبی بر خوردار بودند و همچنین از لحاظ کیفی نیز در سطح خوبی قرار گرفته اند و این عنوان جدید میتواند نوید یک بازی خوش ساخت و سرگرم کننده را بدهد. البته لازم به ذکر است که نسخه DS علاوه بر دو سازنده ذکر شده با همکاری Backbone Entertainment در حال ساخت میباشد اما با این حال تمامی نسخه ها در تعطیلات سال 2009 عرضه میشوند.
LEGO Rock Band ترکیبی است از سبک ریتمیک و جالب سری RB و نکات خنده دار و شوخی های مخصوص سری بازی های LEGO است که میتواند ترکیب جالبی از اب در اید. تا اینجا چند اهنگ برای این بازی تایید شده که به شرح زیر میباشد.
Blur: “Song 2”

Carl Douglas: “Kung Fu Fighting”

Europe: “The Final Countdown”

Good Charlotte: “Boys and Girls”

Pink: “So What”

در این بازی میتوانید گروه موسیقی خود را تشکیل بدهید اعضای گروه را خودتان ساخته و انها را طراحی کنید و وارد دنیای موسیقی شوید تا به جایی برسید که محبوبیت گروه موسیقی شما بیشتر و بیشتر شود. Lego RB از تمامی الات موسیقی نسخه های قبلی RB پشتیبانی میکند. همچنین گفته شده که این بازی از الات موسیقی عناوین دیگر در این سبک نیز پشتیبانی میکند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.