اخبار بازی

Legend of Raven برای PS4 و XOne عرضه خواهد شد

Legend of Raven که دارای سبک 2 بعدی مبارزه ای است و به عنوان یک بازی دیجیتالی انحصاری PS Vita معرفی شده بود، هم اکنون تایید شده که برای PS4 و XOne نیز در اواخر سال جاری، عرضه خواهد شد. این بازی، ساخت Nicalis است، که تولید کننده و ناشر عنوان Cave Story ( عنوانی با سبک platform-adventure) بوده، و بازی مذکور را برای چندین پلتفرم منتشر کرده است.

 

Legend of Raven یک عنوان cross-buy ،cross-play برای Vita (از طریق PlayStation Network) و PS4 خواهد بود. بنابراین، بازیکنان خواهند توانست بدون در نظر گرفتن اینکه از Vita یا PS4 استفاده می‌کنند، با یکدیگر به رقابت بپردازند.

 

قسمت چند نفره آنلاین نیز به لطف تکنولوژی و سیستم کد نویسی GGPO، بخشی lag-free خواهد بود، همچنین قسمت چند نفره Local نیز در دسترس خواهد بود.

 

Legend of Raven در شهر ژاپن، در آینده و در اواسط یک انقلاب رخ می‌دهد. لازم به ذکر است که آقای Kotani Tomoyuki، که طراح King of Fighters بوده است، طراحی 8 شخصیت این بازی را انجام داده است و خواننده زن راک، The Dirty Youth آهنگی به اسم "Fight" را برای OST بازی نوشته است.

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.