اخبار بازی

تعدادی از اعضای سازنده «Onrush» از کار خود، اخراج شدند

تعدادی از سازندگان «Driveclub»، که چند سال پیش به کمپانی «Codemasters» ملحق شده و اخیرا عنوان «Onrush» را روانه بازار کرده بودند، از کار خود اخراج شدند.

onrush

بر اساس گزارش‌هایی که چند منبع به وب‌سایت «Eurogamer» اعلام کرده‌اند، آقای «Paul Rustchynsky» کارگردان دو بازی ذکر شده نیز در میان افرادی است که استودیو رو ترک می‌کنند. این استودیو که پیش از این با نام «Evolution Studios» شناخته می‌شد، پس از عرضه بازی «Driveclub»، از سوی «سونی» تعطیل شد و بسیاری از اعضای آن به کدمسترز پیوستند. برخی از اعضای استودیو برای جلوگیری از اخراج باید دوباره مورد ارزیابی قرار بگیرند و سایر اعضا به دیگر تیم‌های کدمسترز ملحق شده تا بر روی پروژه‌هایی با ریسک کمتر، کار کنند. یکی از دلایل این تغییرات، مشکلات برخی اعضا با کدمسترز بوده و دلیل دیگر، فروش پایین بازی است، به نحوی که در هفته اول فروش، این عنوان در بریتانیا فقط موفق به فروش 1000 نسخه به صورت فیزیکی شده بود. کدمسترز اعلام کرده که این تغییرات، تاثیری بر تکمیل عنوان Onrush نداشته و محتوای برنامه‌ریزی شده برای آن، بر طبق اعلام قبلی عرضه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن