اخبار بازی

از نسخه کالکتور بازی Lawbreakers رونمایی شد.

شرکت Boss key توسعه دهنده بازی Lawbreakers و شرکت  Limitedrun games با همکاری یکدیگر جهت انتشار فیزیکی بازی همکاری خواهند کرد. نسخه کالکتور و استاندارد بازی هر دو در ماه آگوست سال جاری برای پلتفرم های PC و PS4 منتشر خواهد شد.

هر دو نسخه شامل دفترچه Abaddon، پک های کارت برای دو کرکتر که هر کدام مربوط به یک حزب بازی است، ست استیکر انحصاری Lawbreakers، استیکر Deadzo و کارت پستال خواهد بود و البته جعبه شماره گذاری شده بخصوص. کالکتور ادیشن 70 دلاری بازی در هر دو نسخه یکسان خواهد بود به جز یک استثنا: نسخه PC با کد استیم نسخه  Deluxe منتشر خواهد در صورتی که نسخه  PS4 شامل نسخه فیزیکی خواهد بود. بازی Lawbreakers شوتر رقابتی استانداردی است با این تفاوت که در بازی جاذبه نیز به بازی گرفته شده و چالش های جدیدی ایجاد کرده است و با روند سریع خود که شامل دو حزب، 9 کلاس مختلف و توانایی های متنوع برای مبارزه است، بازیکنان برای نابود کردن رقیبان بر روی زمین یا در هوا بازی می کنند. این بازی 8 ام آگوست امسال برای پتلفرم های PC و PS4 منتشر خواهد شد، اما اگر تا آن زمان نمی توانید صبر کنید هم اکنون می توانید بتای بازی را بر روی استیم تجربه کنید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن