اخبار بازی

Laura Bailey به تیم صداگذاری Uncharted 4 پیوست

یک نمایش جدید برای «Playstation Experience» معرفی شد که می‌تواند خبر‌های جدیدی را در مورد بازی «Uncharted 4» منتشر کند. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این پنل در مورد «آنچارتد 4 و ماجراهای اتاق ضبط» در روز شنبه، 5 دسامبر یه همراه «Neil Druckmann» کارگردان هنری استدیو «Naughty Dog» و تیم صداگذاری بازی یعنی «Nolan North» (دریک) ،«Richard McGonagle» (سالی) و «Troy Baker» (سم) برگزار خواهد شد. آنها قرار است در مورد پروسه «Motion Capture» به بحث بپردازند و یکسری از ویدیوهای سینمایی دیده نشده و پشت صحنه را نمایش دهند.

همچنین «سونی» تایید کرد «Laura Bailey»، صداگذاری که قبلا در بازی‌های «Halo 5 : Guardians» و «BioShock Infinite» فعالیت داشته است، در این پنل حضور خواهد داشت و به تیم صداگذاری بازی پیوسته است. در تصویر بالا می‌توانید Bailey را به همراه North در اجرای یکی از صحنه‌های بازی مشاهده کنید. نقش Bailey در بازی درحال حاضر نامعلوم است.

Uncharted 4 در ماه مارچ سال 2016 بصورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد. Playstation Experience از 5 تا 6 دسامبر در شهر سانفرانسیسکو برگذار می‌شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.