اخبار بازی

بازی The Last of Us Part 2 در رویداد هفتۀ بازی‌های مادرید حضور نخواهد داشت

شرکت سونی (SONY) بر خلاف اطلاعاتی که اخیراً منتشر کرده بود ، اعلام کرده است که بازی The Last Of Us Part 2 در رویداد هفتۀ بازی‌های مادرید (Madrid Games Week) حضور نخواهد داشت.

بازی The Last of Us Part 2

شرکت سونی (SONY) اخیراً در بلاگ رسمی اسپانیا خود اعلام کرده بود که در رویداد هفتۀ بازی‌های مادرید (Madrid Games Week) که از تاریخ 3 الی 6 اکتبر برگزار می‌شود؛ مورد جدیدی را از بازی The Last of Us Part 2 به نمایش خواهد گذاشت. اما گویا برنامۀ شرکت سونی در این رویداد تغییر کرده است.

این شرکت در بلاگ رسمی خود لیستی از بازی های PlayStation که قرار است در رویداد هفتۀ بازی‌های مادرید (Madrid Games Week) ظاهر شوند را منتشر کرده بود که عنوان مورد انتظار The Last Of Us Part 2 هم جزو این عناوین بود. اما به‌تازگی این پست به روز شده است و بعضی از عناوین آن حذف شده که اتفاق عجیب در این‌باره ، حذف عنوان The Last Of Us Part 2 از این لیست است. یک نماینده از طرف پلی استیشن امروز به سایت VGC گفته است که بازی The Last Of Us Part 2 در رویداد هفتۀ بازی‌های مادرید (Madrid Games Week) قابل بازی نخواهد بود و علاوه بر این ، هیچ‌گونه نمایشی عمومی هم نخواهد داشت.

بازی The Last Of Us Part 2 برای اولین بار در رویداد PlayStation Experience سال 2016 معرفی شد. تاکنون چندین تریلر از این عنوان مورد انتظار منتشر شده است؛ اما اخیراً استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) در سکوت کاری به سر می‌برد و هیچگونه اطلاعات جدیدی را از بازی خود منتشر نمی‌کند. طبق اطلاعاتی که در گذشته از آن باخبر شدیم؛ داستان بازی The Last Of Us Part 2 پنج سال پس از وقایع نسخۀ اول روایت می‌شود و گیمر در این عنوان شخصیت الی (Ellie) را کنترل می‌کند؛ شخصیتی که در نسخۀ اول بازی هر چند عنصر اصلی داستان بود اما بعنوان یک شخصیت ثانویه به نمایش درآمد.

شرکت سونی (SONY) هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عنوان The Last of Us Part 2 اعلام نکرده است. با اینحال استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) مراحل فیلمبرداری قسمت‌های سینمایی بازی را در اردیبهشت‌ماه امسال به پایان رسانده است. این استودیو در ماه ژوئن سال 2018 ادعا کرد که فروش بازی The Last of Us در کنسول‌های Play Station 3 و Play Station 4 از مرز 17 میلیون نسخه گذشته است.

هر چند گمانه زنی‌های زیادی دربارۀ نمایش جدید عنوان The Last Of Us Part 2 وجود دارد؛ اما پیش بینی شده است که شاید اطلاعات جدیدی از این عنوان در رویداد اختصاصی شرکت سونی یعنی رویداد State of Play فاش شود. این رویداد در تاریخ 24 سپتامبر (2 مهر 1398) در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

مصطفی اعتمادی

فعالیت تخصصی در زمینۀ بازی‌ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن