اخبار بازی

۱۵ دی، آخرین مهلت ارسال اثر به هفتمین جشنواره بازی تهران

مهلت ارسال اثر به هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، روز جمعه ۱۵ دی ماه تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت و دیگر تمدید نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از ابتدای آذر ماه که فراخوان جشنواره برای دریافت آثار منتشر شد قرار بود تا دریافت آثار تا پایان آذر ماه به اتمام برسد که به‌دلیل استقبال قابل توجه در روزهای پایانی، این مهلت به مدت ۱۵ روز تمدید شد.

هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران همانند روال سال‌های اخیر در دو بخش بازی‌های رایانه‌ای و بازی‌نامه اثر دریافت می‌کند. بازی‌های دریافت شده نیز براساس هشت ژانر اصلی و شناخته شده از یک‌دیگر تفکیک شده و داوری می‌شوند.

از مهم‌ترین بخش‌های جدیدی که به جشنواره امسال اضافه شده است، جشنواره فروش نوروزی است. هدف این جشنواره فروش کمک به بازار بازی‌سازان با افزایش نقدینگی آن است تا بازی‌سازان بتوانند فروش خود را افزایش بدهند. نامزدهای جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران نیز براساس فروشی که دارند، درصدی از فروش خود را از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای جایزه می‌گیرند.

قرار است جشنواره فروش سالی دو دفعه؛ یکی در نوروز و یکی در تابستان برگزار شود و هر بار میزان نقدینگی بازار را به نفع بازی‌سازان داخلی افزایش دهد.

بازی‌سازان سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی www.tehrangamefestival.ir و ثبت‌نام در سایت، آثار خود را به صورت کاملا الکترونیکی ثبت نمایند.

لازم به یادآوری است آیین اختتامیه این جشنواره ۱۹ اسفند ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن