اخبار بازی

بازی L.A. Noire: The VR Case Files برای PS4 رده‌بندی سنی شد

بازی L.A. NOIRE: THE VR CASE

به تازگی و در وب سایت PEGI که در حقیقت به درجه بندی سنی بازی‌های مختلف در اروپا می‌پردازد، بازی L.A. Noire: The VR Case Files را در سایت خود و برای کنسول پلی استیشن 4 لیست کرده است و طبق اعلام این سایت، این بازی به مانند بازی اصلی برای افراد با سن بالای 18 سال مناسب خواهد بود. البته این بازی قبلا و در سال 2017 برای کامپیوتر عرضه شده بود و از هدست‌های HTC Vive ،Oculus Rift و Valve Index نیز پشتیبانی می‌کرد. همچنین هنوز مشخص نیست که این بازی پورت مستقیمی از نسخه کامپیوتر بازی خواهد بود یا به صورت جداگانه ساخته شده است.

البته هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای این بازی اعلام نشده است و اطلاعات بیشتری نیز از این مورد در دسترس نیست. در این بازی هفت مرحله از بازی اصلی برای هدست‌های واقعیت مجازی بازسازی شده است و مراحل بازی به جای سوم شخص به صورت اول شخص دنبال می‌شود. در این عنوان کاربران در نقش کول فلپس به بررسی پرونده‌ها می‌پردازند و برای حل پرونده‌ها به مشاهده و بررسی آثار جرم و همچنین صحبت با افراد حاضر در صحنه و بازجویی از متهمان می‌پردازند و در صورت لزوم اقدام به مبارزه با مجرمان می‌کنند. همچنین طبق گفته‌ی کسانی که به تجربه بازی L.A. Noire: The VR Case Files در کامپیوتر پرداختند، این عنوان یک تجربه خوب از بررسی پرونده‌ها و حل آن‌ها به صورت اول شخص و واقعیت مجازی است. به هر حال باید منتظر ماند و دید که در آینده چه خبرهای دیگری در این رابطه منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.