اخبار بازی

Konami از PES می گوید: میدانیم مشکل از کجاست و سعی در رفع آن داریم

Konami اعلام کرده است که بازی PES امسال کاملا تغییر خواهد کرد و 2014 آغازگر دوره ای جدید برای این سری بازی در نظر گرفته شده است.
رئیس شرکت Konami در اروپا آقای Shinji Hirano طی مصاحبه خود با MCV گفته اند: "نمی توان با قاطعیت درباره PES 2015 صحبت کرد …. اما این عنوان بازگشتی به دوران خوب بازی خواهد بود. جزئیات دقیقی را نمی توانم از اینکه تیم ما در انگلستان چکار میکند در اختیار شما قرار دهم اما آنها در حال کار بر روی بازی نسل جدید هستند که مطابق نیازهای مشتریان اروپایی خواهد بود. قضیه جهانی سازی این عنوان است نه اینکه صرفا افراد ژاپنی آن را درست کنند."

این ناشر به نظر میرسد که از اشتباهات خود عبرت گرفته باشد. آقای Hirano ادامه می دهند: "ما میدانیم که مشکل PES چیست و در حال کار بر روی آن هستیم. نسخه بعدی کاملا تغییر کرده است. 2014 آغازگر دوره ای جدید برای این سری بازی خواهد بود پس منتظر موارد بزرگی باشد."

PES 2014 برای کنسول های نسل هشتم عرضه نشده است. به نظر شما آیا PES می تواند در سال جدید رقیبی سرسخت برای FIFA قلمداد شود؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.