اخبار بازی

کوجیما در عنوان Silent Hill : شوخی یا واقعیت

“هفته دیگر”

داستانی که در  اینترنت بر سر انتشار یک عکس و گمانه زنی هایش به راه افتاده است. در حساب کاربری انگلیسی زبان سازندگان بازی Death Stranding امروز پیامی از طرف Aki Saito منتشر شد که در محتوای آن مربوط به ادامه حضور او در شرکت است. او نوشته است :

توییت Aki Satio

“همگی ما را به خاطر ساکت بودنمان ببخشید. این مدت بسیار شلوغ بودم….. فکرمیکنم به زودی درباره آنچه میخواهیم انجام دهیم، بیشتر صحبت کنیم…..”

Aki-Satio-1

Aki-Satio-next week- pyramid

این پیام به همراه عکس بالا منتشر شده و در آن اشاره ظریفی به پروژه ی آینده شرکت Kojima Productions شده است. استفاده از کلمه “Silent” همزمان حس کنجکاوی بسیاری را فعال کرده است. اگه دقیق تر بخواهیم بررسی کنیم، با بزرگ کردن عکس در قسمت دفترچه یادداشت آقای Saito به نوشته ی “هفته آینده” بر خواهیم خورد. و حتی اگه بیشتر بخواهیم حس کارآگاهی خود را تقویت کنیم، بر روی مدادی که به دست دارد هم عنوان  “Pyramid”  را خواهیم دید.

بعضی از استفاده ی  “Silent” و “Pyramid” ( یکی از دشمنان در بازی Silent Hill) در پیام این نتیجه را گرفته اند که شرکت مشغول کار بر روی عنوان جدیدی بازی Silent Hill است و هفته آینده این خبر منتشر خواهد شد.

اما این نکته را هم میتوان در نظر داشت که این اتفاق ممکن است تنها یک شوخی از طرف شرکت Kojima Productions باشد.

اخبار قبلی منتشر شده از شخص هیدو کوجیما حاکی از کار بر روی یه کانسپت جدید می داد و در توییت های قبلی اش به دیدن فیلم های ترسناک برای ساخت ترسناک ترین بازی موجود اشاره کرده بود.

قبلا قرار ساخت یک بازی از سری بازی های Silent Hill توسط هیدو کوجیما منتشر شده بود که با خروج کوجیما از شرکت Konami، این شرکت این پروژه را کنسل کرد. بعد از خروج بود که کوجیما، Norman Reedus را از عنوان Silent Hill به ستاره عنوان Death Stranding تبدیل کرد.

حال برای این احتمال ها که آیا رابطه  konami و هیدو کوجیما خوب شده است و قرار همکاری دارند و یا اینکه فقط کاربران اینترنت در جزئیات زیاده روی کرده اند، فعلا جوابی نمیشود در نظر گرفت و باید منتشر اتفاق های بعدی باشیم.

 

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.