اخبار بازی

تاریخ انتشار عنوان «Kingdom Hearts III» مشخص شد

کمپانی «Square Enix» سازنده و ناشر عنوان «Kingdom Hearts III» طی برنامه‌ی «Kingdom Hearts III Orchestra World Tour» در شهر لس آنجلس، تاریخ انتشار جهانی این عنوان را برای پلتفرم‌های «PS4» و «Xbox One» اعلام کرد. این عنوان در کشور ژاپن و منطقه‌ی آسیا  ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۵ بهمن) و ۴ روز بعد یعنی ۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ (۹ بهمن) به صورت جهانی منتشر خواهد شد. پیشتر قرار بود این عنوان در سال ۲۰۱۸ منتشر شود.

Kingdom Hearts III

کارگردان این بازی آقای «Tetsuya Nomura» طی پیامی در این رابطه گفت :« ما تاریخ انتشار عنوان «Kingdom Hearts III» را جلوتر از «E3» در «Kingdom Hearts III Orchestra World Tour» اعلام کردیم. متأسفم که کمی زمان بیشتر نسبت به برنامه‌ی ریزی قبلی میخواهیم. لطفا منتظر اطلاعات بیشتر بمانید که شامل چند تریلر در نمایشگاه «E3» نیز میشود. متشکرم.»

کمپانی «Square Enix» کنفرانس «E3 2018» خود را در تاریخ ۱۱ ژوئن (دوشنبه ۲۱ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران) برگزار خواهد کرد که میتوانیم انتظار نمایش این عنوان را در کنفرانس مذکور داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.