اخبار بازی

بنظر می‌رسد بازی بعدی کن لوین، خالق BioShock در مراحل نهایی تولید است

لیست شغلی که از استودیوی جدید کن لوین منتشر شده نشان می دهد که بازی بعدی سازنده Bioshock در مراحل انتهایی تولید خود است. این لیست استخدام برای تهیه کننده‌ی ارشد که اول توسط سایت گیم‌اسپات دیده شد ، خاطرنشان می‌کند که عنوان جدید استودیوی گوست استوری گیمز (ایرشنال سابق) هنوز در دست تولید است.

همچنین در این لیست ذکر شده است که این عنوان یک بازی اول‌شخص شوتر ایمرسیو و جذاب در سبک علمی تخیلی با عناصر نقش‌آفرینی است که خبر ساخت آن سال گذشته توسط یکی دیگر از آگهی‌های شغلی استودیو، منتشر شد.

در سال 2015 استودیوی لوین به دنبال استخدام سازندگانی با تجربه در ساخت بازی‌های جهان باز شوتر بود. پیش از این، سازنده Bioshock گفته بود که بازی بعدی او روایتی خطی نخواهد داشت و احتمالاً در سبک علمی تخیلی است و از نظر مقیاس وسعت زیادی خواهد داشت. همچنین ظاهراً  این عنوان چالش برانگیزتر از بازی Bioshock خواهد بود. امیدوارم که اطلاعات مربوط به این بازی حداقل در سال آینده اعلام شود، بالاخره مدت زمان زیادی از شروع ساخت آن گذشته است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.