اخبار بازی

Kaz Hirai مدیر سونی خواهد شد!

حتما شما هم خبر مربوط به شایعه ریاست آقا Hirai را که ماه گذشته در خبرگزاری‌ها منتشر شده بود را شنیده اید. سونی بلافاصله این خبر را تکذیب کرد و خبرهای تکمیلی در مورد این موضوع را موکول به جلسه بعدی هیئت مدیره کرد.

امروز صبح شرکت سونی در خبری اعلام کرد آقای Kaz Hirai به صورت رسمی از اول آپریل جای Howard Stringer را در سونی خواهد گرفت. آقای Kaz Hirai که از سال 2006 تاکنون رییس بخش سرگرمی های شرکت سونی است در مورد این ترفیع درجه گفته:" من از آقای Howard به خاطر این اعتمادی که به من داشته اند تشکر می‌کنم و تمام سعی ام را خواهم کرد که با تمام خانواده شرکت سونی ارتباطی نزدیکتر از قبل داشته باشم و آینده ای بسیار خوب برای مشتریان، شریکان و کارمندان خود ایجاد کنم. "

همچنین طبق اطلاعیه سونی آمده است که آقای Howard String نیز جایگزین Kobayashi خواهد شد که قرار است به زودی بازنشسته شود. جایگزین Hirai در قسمت سرگرمی های سونی نیز به رییس سابق این قسمت یعنی آقای Andrew House واگذار خواهد شد.

منبع

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.