اخبار بازی

عنوان «Jump Force» معرفی شد

عنوان «Jump Force»، بازی جدید کمپانی «Bandai Namco» طی کنفرانس «Xbox E3 2018» معرفی شد. این عنوان جدید در سبک مبارزه‌ای و متشکل از شخصیت‌های سری‌های معروف «Shonen Jump» خواهد بود.

Jump Force

در تریلر به نمایش در آمده شاهد حضور شخصیت‌هایی چون «Monkey D. Luffy» از «Naruto» ،«One Piece» و «Goku» از «Dragon Ball» بودیم. در پایان نمایش نیز تصویری از شخصیت‌های «Light Yagami» و «Ryuk» از «Death Note» به نمایش درآمد اما سبک مبارزه‌ی آن‌ها نامعلوم است.

در تریلر پخش شده، مناطق مختلفی از سری‌های مذکور مانند مجسمه‌هاي تخریب شده‌ از «Naruto» و کشتی «Thousend Sunny» از «One Piece» نمایش داده شد. گرچه در قسمت اصلی نمایش شخصیت‌ها در شهری مدرن به مبارزه می‌پرداختند.

این اولین بار نیست که از این شخصیت‌ها در یک عنوان مبارزه‌ای بهره برده میشود. آخرین حضور این شخصیت‌ها در کنار هم و در عنوانی در سبک مبارزه‌ای به سال ۲۰۱۴ و «J-Stars Victory VS» برمیگردد.

عناوین گذشته‌ی ساخته شده از سری‌های «Shonen Jump» شامل شخصیت‌های بسیاری میشد و این نوید معرفی شخصیت‌های بیشتری را در ادامه میدهد.

عنوان «Jump Force» در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های «Xbox One» و «PS4» منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.