اخبار بازی

John Carmack: کینکت هنوز هم دارای محدودیت های اساسی است

در طی سخنرانی در مراسم QuakeCon 2013، مرد افسانه ای id Software یعنی John Carmack اعلام نمود با این که کینکت جدید دارای عمق، دقت بیشتر که امکان تشخیص انگشتان دست و وضوح 1080 است اما شامل محدودیت هایی نیز می‌شود.

او در این باره می‌گوید: "من هنوز هم فکر می‌کنم که کینکت دارای محدودیت های اساسی در عکس العمل ها و فریم ریت است. فعل و انفعلات نیز دارای مشکل است؛ برای مثال در هنگام نگه داشتن (احتمالا نگه داشتن دست بر روی یک گزینه خاص) و مکان و موقعیت شما، به صورت پایه ای و اساسی، ضعف هایی وجود دارد."

کارمک می‌افزاید: "مثالی که می‌توانم برای بهتر متوجه کردن شما بزنم این است که من همیشه به شرکت Apple به خاطر موس هایی که تنها یک دکمه داشتند شکایت می‌کردم؛ همه افراد خواهان موس هایی با دکمه های مفید بیشتر هستند و کینکت مانند یک موس بدون دکمه است."

از آنجایی که کینکت باید همیشه همراه Xbox One باشد، بی شک این سخنان، خبر خوبی برای مایکروسافت نیستند و باعث رنجش این شرکت می‌شوند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.