اخبار بازی

John Carmack از PS4 می‌گوید

آقای جان کارمک، یکی از برنامه‌نویسان و مغزهای متفکر صنعت گیم، با توجه به این که چندی پیش کنسول Playstation 4 معرفی شد صفحه‌ی توئیتر خود را بروز رسانی کرده است و در آن اظهار نظراتی انجام داده‌است. 

آقای جان کارمک در این‌باره می‌گوید: "هنوز نمی‌توانم به طور قاطع در مورد کنسول PS4 اظهار نظر کنم اما با توجه به این ویژگی‌هایی که از از این کنسول منتشر شده است، می‌توان گفت که سونی برای برنامه‌نویسان و موتورهای گرافیکی، محدودیت کمتری ایجاد کرده‌است."

صحبت‌های او در حالی زده شد که چند وقت پیش وی اذعان داشت که کنسول‌های نسل بعد چندان هیجان‌انگیز نمی‌باشند و علاوه بر آن، سونی و مایکروسافت می‌بایست از افزایش قدرت فنی محصولات خود، بپرهیزند و روی تجربه‌های جدید کنسول نسل بعد خود متمرکز شوند. علاوه بر آن، وی اذعان داشت که سونی و مایکروسافت، بیشتر در حیطه GPU با یکدیگر به رقابت می‌پردازند اما باید آن ها این نکته را در نظر بگیرند که زیاد در محصول نهایی، تفاوت ایجاد نمی‌شود.

لازم به ذکر است که شرکت سونی، در همایش اخیر خود که در نیویورک برگزار شد، از کنسول جدید خود با نام "Playstation 4" رونمایی کرد. همینطور اعلام شد که این کنسول در تعطیلات زمستانی عرضه خواهد شد.

گفتنی است که استودیو id Software سال گذشته تمام بازی‌های موبایل خود را لغو کرد تا تمام تمرکز آن‌ها بر روی Doom 4 باشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

کیوان فقیه

Huh؟

Hanging Out With Friends | Movies and TV Series | Games And Etc

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.