اخبار بازی

شخصیت جول در بازی The Last of Us Part 2 نقش عمده‌ و پررنگی دارد

بازی The Last of Us Part 2

در حالی که نمایش‌های اولیه نسخه دوم The Last of Us به نوعی بود که بسیاری تصور می‌کردند شخصیت جول در بازی The Last of Us Part 2 حضور چندانی ندارد و یا حتی احتمال مرگ این شخصیت نیز بر سر زبان‌ها افتاده بود اما پس از انتشار تریلر و اطلاعات جدید، ظاهرا این شخصیت بسیار محبوب به مانند نسخه اول نقشی اساسی و حیاتی در داستان قسمت دوم ایفا خواهد کرد.

نویسنده و کارگردان بازی مورد بحث یعنی نیل دراکمن از استودیو ناتی‌داگ در مصاحبه جدیدش با وبسایت IGN تایید کرد این شخصیت نقش پررنگ و زیادی در نسخه دوم خواهد داشت. دراکمن ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص رابطه میان دو شخصیت جول و الی در این بازی اظهار کرد:

بخش زیادی از The Last of Us درباره این دو شخصیت و روابط داینامیک آن‌ها و چگونگی با هم بودن و کنار آمدن آن‌ها در کنار یکدیگر است. باید بگویم که شخصیت جول در بازی The Last of Us Part 2 نقشی زیادی خواهد داشت… رابطه این دو نفر شور و اشتیاق گذشته را نداشته و بخشی از این موضوع به دلیل آن است که اکنون الی در دوره نوجوانی خود قرار دارد و بخش دیگر آن هم به گذشته آن‌ها مربوط می‌شود. به همین دلیل است که شما تاکنون آن‌ها را چندان در کنار یکدیگر مشاهده نکرده‌اید.

کارگردان بازی توضیحات بیشتری در مورد رابطه این دو شخصیت در بازی دوم به اشتراک نگذاشت از اسپویل داستان آن خودداری کرده باشد. ایشان هم‌چنین پیش از این گفته بود که شخصیت دینا که دوست الی محسوب می‌شود نیز نقش عمده‌ای در داستان خواهد داشت.

شرکت سونی این بازی مورد انتظار را برای عرضه در تاریخ 21 فوریه 2020 برابر 2 اسنفد 98 برنامه‌ریزی کرده است. کنسول PlayStation 4 هم تنها پلتفرم مقصد آن خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.