اخبار بازی

Jason Rubin: مایکروسافت دو سال پیش در حال برنده شدن بودن اما دیگر چنین نیست

رئیس سابق و یکی از موسسین Naughty Dog آقای Jason Rubin (در سال 2004 این استدیو را ترک کرده اند) معتقند با تغییراتی که در سونی انجام شده است و حضور افرادی نظیر Mark Cerny، این شرکت عملکرد خوبی در نسل هشتم خواهد داشت.
آقای Rubin طی مصاحبه خود با GameTrailers گفته اند: "بعد از مدت ها کار با سونی این شرکت را می شناسم. دو سال پیش در صنعت بازی های رایانه ای مایکروسافت خیلی آهسته و آرام در حال برنده شدن نسل حاضر بوده اما هم اکنون اوضاع تغییر کرده است. آنها (سونی) با مهارت و هوش بسیار سیاست های خود را طوری تغییر داده اند تا مطابق میل گیمرها باشد و در همین راه سخت افزار فوق العاده ای را ایجاد کرده اند. خالق این سخت افزار یعنی Mark Cerny که بسیار هم خوب او را می شناسم، نمی توانست چنین چیزی را در زمان PS3 و Ken Kutaragi انجام دهد و شرکت در آن زمان به دنبال اهداف کاملا متفاوتی بود. من تقریبا بیش از هر کسی در تاریخچه سخت افزاری سونی سر رشته دارم و با Mark Cerny از زمان Crash و عملکرد سخت افزار آن زمان حضور داشته ام. تغییرات از مدل Kutaragi به مدل Cerny فراتر از تصورات هر کسی است. این مهم هم اکنون بازار را به دقت نظارت می کند نه اینکه یک سخت افزار با قدرت گرافیکی محض بسازند و انتظار داشته باشند که بازار خود به سمت کنسول بیاید."

کمپانی سونی به راستی قدرتمند تر از گذشته برای برنده شدن بازگشته است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.