اخبار بازی

آیا سرویس EA Access در راه پلی‌استیشن است؟

طی کنفرانس مالی اخیر Electronic Arts، این شرکت اعلام کرد: «در سال جاری، ما برنامه داریم تا نوعی از اشتراک را به یک پلتفرم بزرگ بیاوریم.» شرکت EA از ارائه جزئیات بیشتر درباره این طرح خودداری  نمود اما بر اساس آن‌چه از این اعلامیه می‌توان برداشت کرد، آن‌ها برنامه دارند تا اشتراکی مشابه EA Access را برای کنسول پلی‌استیشن 4 ایجاد کنند.

اشتراک EA Access کار خود را در سال 2014 روی پلتفرم ایکس باکس وان آغاز کرد و پس از 2 سال، یعنی در سال 2016 با عنوان Origin Access برای کاربران کامپیوتر نیز عرضه شد. در همین راستا، یکی از مسئولین شرکت سونی در سال 2014 اظهار داشت «این نوع از سرویس‌ها برای کاربران پلی‌استیشن ارزش کافی ندارند. ما فکر نمی‌کنیم درخواست پرداخت 5$ اضافه به صورت ماهانه برای همچین اشتراکی از کاربرانمان امر خوشایندی به نظر برسد.» در نگاه اول، می‌توان متوجه شد که سونی یک خط قرمز درشت دور سرویس‌های مشابه کشیده است اما فراموش نکنید که پس از مخالفت‌های شدید با مقوله Cross-Play، این شرکت بالاخره کوتاه  آمده و هم اکنون کاربران عناوینی همچون Fortnite و Rocket League می‌توانند با دوستان خود در پلتفرم‌های دیگر بازی کنند. برای استفاده از EA Access کاربران با  پرداخت ماهیانه  5 دلار و یا سالی 30 دلار، می‌توانند از ویژگی‌هایی  مثل دریافت رایگان بازی‌های  این شرکت، تخفیفات ویژه و دسترسی زودتر به عناوین جدید بهره ببرند.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.