اخبار بازی

«Insomniac Games» برنامه‌ای برای ساخت عنوان جدیدی از سری «Resistance» ندارد

استودیو «Insomniac Games» در تدارک عرضه عنوان «Spider-Man» در ماه سپتامبر است و مشخص نیست این استودیو بعد از آن، مشغول به ساخت کدام بازی خواهد بود.

Resistance

بازی «Resistance» یکی از عناوین مطرح این استودیو بوده که در نسل قبل سه نسخه از آن توسط Insomniac Games ساخته شد. یکی از اعضای ارشد استودیو، آقای «James Stevenson»، در مورد احتمال ساخت شماره جدید Resistance چنین گفته است: «من فکر می‌کنم عده‌ای بسیاری از طرفدارن منتظر این بازی باشند ولی در حال حاضر از طرف ما هیچ برنامه‌ای برای ساخت نسخه تازه‌ای از Resistance وجود ندارد، البته هیچ گاه نباید گفت هرگز! دو نسخه قبلی این سری که بر روی کنسول‌های دستی عرضه شدند را استودیوهای دیگری ساخته بودند. سونی مالک این بازی و دنیای مربوط به آن است و اگر روزی تصمیم به ساخت Resistance 4 بگیرد و ما نخواهیم یا نتوانیم آن را بسازیم، آن‌گاه سایر استودیوها می‌توانند این‌ کار را انجام دهند. به هر حال این قضیه بیشتر مربوط به سونی است تا ما.» آخرین نسخه از این سری، Resistance 3 بود که در سال 2011 روانه بازار شد و امتیازات مثبتی دریافت کرد ولی نتوانست به فروش فوق‌العاده‌ای دست یابد. شاید دلیل ادامه نیافتن این سری، همین موضوع باشد، باید منتظر ماند و دید آیا سونی روزی تصمیم به ساخت ادامه‌ای بر این بازی خواهد گرفت یا خیر.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.