اخبار بازی

Initiation، اولین DLC بازی Batman: Arkham Origins

Initiation، نام اولین DLC بازی Batman: Arkham Origins خواهد بود که ماجرای Bruce Wayne در سال های پیش از تبدیل شدن به Batman روایت خواهد کرد و برای اولین بار در سری  Arkham، فضای بازی به بیرون از شهر Gotham، و به کوهستان های آسیایی منتقل خواهد شد.

Guillaume Voghel، تهیه کننده این بازی در مصاحبه با Eurogamer در EGX 2013 گفت: "بازیکنان در نقش Bruce Wayneـی قرار خواهند گرفت که در حال اموزش دیدن برای تبدیل شدن به یک نینجا است. این داستان قبل از ماجرا های بازی اصلی اتفاق می افتد و پیش زمینه بیشتری به بازیکنان از تبدیل شدن Bruce Wayne به Batman می دهد. او سعی می کند توانایی و ارزش خود را به استاد نینجا ها، Kirigi (تعلیم دهنده قاتلان League of Assassins) اثبات کند."

"ولی این داستان درباره League of Assassins نیست، بلکه درباره نینجا ها است. این داستان در یک صومعه کوهستانی در آسیا اتفاق می افتد که مخصوصا برای این DLC طراحی شده. کار تیم در این مورد قابل تحسین است."

او همچنین اضافه کرد که حالات New Game Plus و I am The Night نیز در این DLC وجود خواهند داشت. 

  style=

این DLC در تاریخ نامعلومی در ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.