اخبار بازی

Infinite دست نیافتنی Levine …

Levine بازگشته است و ظاهرا هیچکس جلودار بی نهایت طلبی او نیست !

پس از نمایش خیره کننده و بسیار موفق Bioshock Infinite اثر جدید بازیساز اسطوره ای Ken Levine در نمایشگاه E3 2011 حالا سیل جوایز و افتخارات است که به سوی این عنوان بی نظیر گسیل می شود . 

 

پس از آنکه سایت معتبر و مطرح IGN در حضور مدعیان قدرتمندی چون Skyrim  ، Mass Effect 3 و Arkham City عنوان Bioshock Infinite را به عنوان برترین بازی نمایشگاه E3 برگزید و جوایز بسیار دیگری نیز نصیب آن کرد ( برای اطلاع از برترین های E3 2011 از نظر IGN به اینجا مراجعه کنید ) حال نوبت به سایت 1UP رسیده است تا Infinite را برترین بازی نمایشگاه انتخاب کند و از آن به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان برترین گرافیک نمایشگاه یاد کند ، علاوه بر این Official Xbox Magazine  نیز Infinite را به عنوان برترین بازی نمایشگاه انتخاب کرد .

 

سیستم ترابری هوایی Columbia که در بازی با نام Skylines شناخته می شود تحسین همه ی منتقدین را بر انگیخته است و یک نوآوری بسیار جالب به حساب می آید به شما جدا توصیه میکنم مصاحبه ی Levine در این مورد و همچنین E3 Trailer بازی را مشاهده کنید . 

 

باید تا 2012 منتظر ماند و دید Infinite چگونه ما را متحیر خواهد کرد !

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.