اخبار بازی

id software سکوتش را شکست

ClickHandler.ashx.jpeg

هفته شلوغی بود، هر سایتی از هر نقطه دنیا یک تاپیک در مورد شایعه‌های اخیر Doom 4 ایجاد کرده بود. اول خبری دردناک برای اکثر بازیبازان منتشر شد و گفتند بازی Doom 4 کنسل شده است، بعد از تکذیب این شایعه، شاهد عکس‌هایی دردناک‌تر بودیم که هیچ ربطی به تاریخ، گذشته و افتخار این سری نداشت ولی متاسفانه روی آن‌ها اسم Doom 4 نوشته شده بود. درسته عکس‌ها جو خاصی داشت ولی آن Doom که همه منتظرش بودیم نبود.

حال بعداز چند روز id Software سکوت را شکست و در مورد این عکس‌ها صحبت کرد، و رسما اعلام کرد این عکس‌ها همگی شایعه هستند. طراح شرکت id آقای Matthew Hooper بیان کرد: « این عکس‌های منتشر شده هیچ ارتباطی با Doom 4 که شما قرار است ببینید ندارند. زمانی که رسما عکس های Doom 4 را به نمایش بگذاریم، چیزهای خارق العاده ای می بینید و طرفداران این بازی خوشحال خواهند شد.»

با این حساب طرفداران قدیمی بازی خوشحال و امیدوار به بازگشت با شکوه Doom خواهند شد، و طرفدارانی که هنوز با این سری آشنا نشدند طعم واقعی ترس و تاریکی را خواهند چشید.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.