اخبار بازی

Hudson: دنیایی جدید برای Mass Effect بعدی

آقای Casey Hudson، تهیه کننده ی اجرایی سری Mass Effect طبق آخرین ارسالهایش در صفحه ی Twit-ter رسمی اش، وی در رابطه با روند ساخت نسخه ی بعدی در سری ME اشاره کرده است. 

آقای Hudson در این باره صحبت کرد که تیم Bioware در "گام های نخست" آن به سر می برند و "به دنبال" دنیایی جدید هستند. او گفت: "واقعا چه چیزی از طراحی یک دنیای ساختگی جدید، لذت بخش تر است؟ درحال گذراندن اولین مراحل هستیم و تمرکز ما پیرامون آن قرار دارد."

همچنین،گذراندن  مراحلی از ساخت ME بعدی را به تیم خود تبریک گفت. در این باره افزود: "مراحل سپری شده از Mass Effect بعدی را بررسی کردم. تیم واقعا سخت کار می کند. کار آنها زیبا، لذت بخش و جاه طلبانه است."

 

آخرین عنوان از این سری، Mass Effect 3 بود که سال پیش عرضه گردید. Bioware تایید کرده است که Mass Effect بعدی در حال ساخت است و تنها اطلاع داده شده این است که بازی بر پایه ی موتور جدید و قدرتمند Frostibite 3 استدیو DICE ساخته خواهد شد. تیم حاضر در استدیو Bioware تایید کرده است که این نسخه شامل کارکتر های جدید و در حال توسعه و ساخت است.

 

شما چه چیزی هایی را دوست دارید در سری بعدی مشاهده کنید؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

مهدی مکری

"Alone is what i have, Alone protects me"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.