اخبار بازی

ریمیک Final Fantasy VII و Kingdom Hearts III امسال عرضه نخواهد شد

اگر واقع بین باشیم، در حالت خوش بینانه حتی حضور ریمیک Final Fantasy VII و Kingdom Hearts III در E3 2017 هم در هاله‌ای از ابهام است ولی برای آن دسته از افرادی که هنوز امیدوارند حداقل یکی از این عناوین را قبل از پایان سال تجربه کنند پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به این مدارک از Squar Enix  بیاندازند.

 width=

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، هر دو عنوان FF VII و KH III در مدارک یاد شده حضور دارند ولی هیچ کدام از آن‌ها تاریخ عرضه دقیقی ندارد و فقط به «سال مالی 2018 و بعد از آن» اشاره شده است، بر خلاف عنوانی نظیر Dragon Quest XI که حداقل زیر لوگوی آن سال 2017 درج شده است. به عبارت دیگر باید منتظر دو عنوان یاد شده حداقل در سال 2018 باشید. این موضوع در مورد عنوان Avengers یا یک IP دیگر در دنیای Marvel نیز صدق می‌کند.

بقیه مدارک، در خصوص اهداف و استراتژی‌های این ناشر برای هرچه بیشتر در اختیار داشتن سهم در بازار بازی‌های ویدیویی است که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.