اخبار بازیکامپیوتر

سومین پچ رایانه‌ای بازی Horizon Zero Dawn منتشر شد

استودیوی گوریلا گیمز سومین پیچ رایانه‌ای بازی Horizon Zero Dawn را منتشر کرد. به گفته‌ی سازندگان این پچ مشکلات متعدد کرش کردن در اواسط بازی را رفع ‌می‌کند. این پچ همچنین بخش‌های محدود‌کننده‌ی نرخ فریم بازی و تصدیق پروفایل بازیکن را بهبود می‌بخشد.

آپدیت 1.0.3 نشت منبع GPU که در طول زمان موجب بی‌ثباتی در اجرای بازی می‌شود را برطرف می‌کند ، همچنین مشکل GPU hang در زمان استفاده از اتصال محاسبه غیر متزامن به همراه کرش بازی زمانیکه که هوش مصنوعی موقعیتی نامعتبر را هدف قرار می‌دهد و مشکل پیشرفت بازیکنان در جایی که آلوی همچنان بچه می‌ماند و به فردی بالغ تبدیل نمی‌شود برطرف شده است.

در این آپدیت بالاخره مشکل تغییر شکل برف رفع شده اما موی آلوی در فرم‌ریت‌های بالاتر همچنان باگ دارد. بعلاوه این نکته قابل توجه است که این آپدیت مشکلی که در آن بازی بخوبی در رزولوشن 4K رندر نمی‌شد را برطرف کرده است.

با اینحال این پچ انیمیشن‌های آزاردهنده‌ی که در نرخ 30 فریم بر ثانیه قفل شده‌انده را بازی نمی‌کند و مشکلات فیلترینگ آنیزوتروپیک و بازتاب‌های فضای صفحه‌ای  همچنان بر جای خود باقی هستند.

عنوان Horizon: Zero Dawn

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.