اخبار بازی

عنوان Horizon: Zero Dawn این تابستان مهمان رایانه های شخصی شما

شرکت sony اعلام کرده است که در فصل تابستان بازی محبوب Horizon : Zero Dawn را برای رایانه های شخصی منتشر خواهد کرد.

این خبر در مصاحبه ی PlayStation Blog  با Hermen Hulst رئیس بخش جهانی استودیو های پلی استیشن مطرح شده است. طبق گفته های آقای Hulst اطلاعات بیشتر “خیلی زود” از طرف سازنده این عنوان یعنی شرکت Guerrilla Games منتشر خواهد شد. وی اضافه کرد، این شرکت هنوز به ارائه بازی برای کنسول وفادار است ولی عنوان Horizon: Zero Dawn “کاملا متناسب” برای رایانه های شخصی به نظر میرسید.

در قسمتی از این مصاحبه آمده است :” من فکر میکنم این بسیار مهم است که ما نسبت به ایده های جدید با فکری باز عمل کنیم و بتوانیم افراد بیشتری را با کنسول  PlayStation  آشنا کنیم تا به آن ها نشان دهیم تا به الان چیزی را از دست داده اند. وی در ادامه افزود :” این حرکت الزاما به معنی تکرار نشر سایر بازی ها برای PC نیست. در ذهن من، عنوان Horizon: zero dawn کاملا متناسب برای این انتشار بود. ما در حال حاضر تاریخ و روزی برای این انتشار نداریم و 100 درصد نسبت به کنسول اختصاصی، متعهد می مانیم.”

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.