اخبار بازیپلی استیشن 4پلی استیشن 5

شایعه: احتمال تأخیر بازی Horizon Forbidden West تا سال 2022

طبق شایعه جدیدی که از طرف جف گراب، ژورنالیست وب‌سایت ونچربیت مطرح شده، ممکن است تاریخ عرضه بازی Horizon Forbidden West تا سال 2022 به تعویق بی‌افتد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Horizon Forbidden West

او این موضوع را در روز پنجشبه و طی پادکست جاینت بامب اعلام کرد. گراب اشاره کرده که در این مورد کاملا مطمئن نیست و فکر می‌کند که هنوز تصمیم مبنی بر تأخیر بازی نهایی نشده، اما او گفته که تاریخ عرضه دنباله هورایزن بیشتر به سمت سال 2022 متمایل است.

او همچنین در خصوص State of Play بعدی نیز مجددا گفته که به‌طور کامل مطمئن نیست، اما طبق آنچه که از منابع خود شنیده سونی در ماه سپتامبر قسمت جدید این رویداد را برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که پیش از این تاریخ عرضه هدف Horizon Forbidden West پاییز سال 2021 اعلام شده بود. اما چند هفته پیش هرمن هالست، رئیس استودیوهای پلی استیشن در یک پرسش و پاسخ هشدار داد که هر چند توسعه بازی طبق برنامه پیش می‌رود، با اینحال این تاریخ نهایی نبوده و ممکن است دچار تغییر شود.

هالست گفته بود که همه‌گیری کووید-19 توسعه این عنوان را تحت تأثیر قرار داده، اما سونی حاضر نیست کیفیت بازی‌های در دست ساخت را فدا کند و یا سلامت اعضای تیم خود را به خطر بی‌اندازد. مدتی پیش همچنین اعلام شد که دیگر عنوان موردانتظار سونی یعنی نسخه جدید God of War نیز تا سال 2022 تأخیر خورده است.

بازی Horizon Forbidden West به‌صورت بین نسلی برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.