اخبار بازی

استودیو IO Interactive مشغول ساخت بازی Hitman 3 و یک بازی کاملا جدید است

بازی Hitman 3

براساس اطلاعات جدید منتشر شده ساخت بازی Hitman 3 به نوعی مورد تایید قرار گرفته، محتویات جدیدی برای بازی Hitman 2 معرفی شده و هم‌چنین مشخص شد که استودیو IO Interactive روی یک بازی کاملا جدید مشغول کار است. هم‌چنین مستند جدیدی نیز برای این مجموعه منتشر شده است.

در حالی که این مستند هم‌اکنون در دسترس بوده و محتویات Hitman 2 نیز به زودی‌ عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد از Hitman 3 برای مدتی خبری نخواهد بود زیرا استودیو توسعه‌دهنده قصد دارد بازی جدید خود را ابتدا عرضه کند. تولید و ساخت نسخه سوم Hitman توسط مستند جدید منتشر شده مورد تایید قرار گرفت. مستندی که توسط Noclip ساخته شده است. این مستند که تحت عنوان The Fall and Rise of Hitman (فراز و فرودهای Hitman) بوده در واقع اولین قسمت از یک مجموعه چهار قسمتی بوده که توسط Noclip ساخته شده و جدایی بین استودیو IO Interactive و شرکت Square Enix را بررسی می‌کند و این که چگونه این استودیو توانست به قدری به تنهایی نجات پیدا کند تا دوباره این مجموعه را بازگرداند.

در بخشی از همین مستند به این نکته اشاره شد که در ابتدای سال جاری، IO Interactive استودیو جدیدی را در مالمو سوئد تاسیس کرد و در حالی که بیشتر افراد این تیم در حال کار روی محتویات جدیدی برای Hitman و به دنبال شروع ساخت بازی Hitman 3 هستند که ممکن است این اثر هم باری دیگر به صورت اپیزودیک عرضه شود اکثریت اعضای استودیو کپنهاگ دانمارک مشغول کار روی یک پروژه جدید محرمانه هستند.

به نظر می‌رسد مدت‌ها طول خواهد کشید تا شاهد انتشار اخباری پیرامون نسخه سوم Hitman و بازی جدید استودیو IO Interactive باشیم و به احتمال فراوان انتشار آن‌ها به نسل بعد موکول خواهد شد. ناگفته نماند محتویات جدید بازی Hitman 2، پلیر را به سیبری و به طور دقیق‌تر به زندان‌های این منطقه می‌برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.