اخبار بازی

برنامه پشتیبانی از بازی HITMAN 2 اعلام شد

بازی Hitman 2

معمولاً مراحلی که بازیکن را درون یک محیط بانکی قرار می‌دهند جزء محبوب‌ترین نقاط یک بازی به شمار می‌رود. این قضیه در GTA4 و 5 و یا حتی دو عنوان Deus Ex: Mankind Divided و Dishonored: Death of The Outsider مشهود است و از آن‌ها به سادگی می‌توان پی برد که بانک‌ها جزء جذاب‌ترین مراحل هستند. درهمین راستا، استودیو IO Interactive طی اقدامی غیرمنتظره از پلن پشتیبانی بازی HITMAN 2 در طول سال 2019 رونمایی کرد و یکی از مراحلی که بازیکنان می‌توانند انتظار تجربه آن را داشته باشند، مرحله‌ای ویژه در یک بانک خواهد بود. جزئیات بیشتری از این ماموریت اعلام نشده و مشخص نیست که مامور 47 به قصد سرقت وارد بانک می‌شود یا پایان دادن به جان یکی از اهدافش.

بخشی از این محتوا برای کاربرانی که نسخه Silver را خریداری نموده‌اند در دسترس خواهد بود. این محتوا که در بهار و تابستان امسال منتشر می‌شوند شامل مرحله‌ای در بندر و بانک شده و درکنار آن، تعدادی لباس، ماموریت ویژه، اسکین اسلحه و حالت‌های جدید می‌شود. درکنار موارد یاد شده، تعدادی محتوای رایگان برای همه بازیکنان نیز منتشر خواهد شد. اما در ادامه، 2 افزونه ویژه در پاییز برای این اثر منتشر می‌شود که تنها کاربران نسخه Gold قادر به تجربه آن خواهند بود. این دو افزونه شامل مراحلی در زندان و جزایر دور افتاده می‌شود. هم اکنون می‌توانید بررسی بازی HITMAN 2 را در بازی‌سنتر مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.