اخبار بازی

شباهت بخش چندنفره بازی Death Stranding به فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse

بازی Death Stranding

تاکنون جزئیات چندانی پیرامون بخش چندنفره بازی Death Stranding و چگونگی تجربه آن در کنار سایر پلیرها توسط هیدئو کوجیما و سازندگان بازی منتشر نشده است. با این حال کارگردان و خالق بازی در گفتگو جدیدی که در جریان نمایشگاه گیمزکام 2019 داشت اطلاعات اندکی از نحوه عملکرد این بخش ارائه کرد و تشبیهاتی از آن ترسیم نمود.

در گفتگو با یوتیوبر فرانسوی یعنی Julien Chièze، کوجیما اظهار کرد که چگونه تمامی پلیرها هنگامی که بازی را تجربه می‌کنند به یکدیگر متصل می‌شوند در حالی که پلی‌ترو آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد بود. رئیس استودیو Kojima Productions در این باره توضیح داد:

هر بیشتر به تجربه بازی بپردازید بیشتر متوجه می‌شوید که شما تنها شخصی نیستید که در این موقعیت حضور دارید. در هنگام عرضه، میلیون‌ها نفر مشغول تجربه بازی می‌شوند و شما نیز از طریق “موردی” به آن‌ها متصل می‌شود.

هنگامی که از کوجیما پرسیده شد که این “مورد” چه چیزی می‌تواند باشد ایشان از شباهت آن به فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse یاد کرد و توضیح داد:

در این فیلم شخصیت مایلز فکر می‌کند که تنها خودش Spider-Man است. پس از آن شخصیت‌های مختلف از بعدهای متناوب متفاوت هم به Spider-Man تبدیل می‌شوند و با یکدیگر ملاقات می‌کنند. بدین ترتیب مایلز متوجه می‌شود که تنها نبوده است. البته که بازی با آن متفاوت است اما این موضوع می‌تواند سرنخی در خصوص جزئیات بازی ارائه کند.

در انتها نیز کوجیما گفت که در حال حاضر، این تنها توضیحاتی است که می‌تواند در خصوص بخش چندنفره بازی Death Stranding به اشتراک بگذارد. لازم به یادآوری است که این، اولین باری نبوده که کوجیما از شباهت میان ساخته خود و فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse سخن می‌گوید. ایشان سال گذشته پس از تماشای این فیلم، ضمن اینکه آن را یک شاهکار خطاب کرد اظهار کرد این فیلم زمینه‌های داستانی بسیار مشترکی هم با بازی Death Stranding و هم با ساخته قبلی‌اش یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain دارد. عنوان مورد انتظار Death Stranding در تاریخ 8 نوامبر برابر با 17 آبان برای کنسول PlayStation 4 عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.