اخبار بازی

اضافه‌کاری Kojima Productions برای اتمام ساخت بازی Death Stranding

بازی Death Stranding

در حالی که ساخت بازی Death Stranding در استودیو Kojima Productions ادامه دارد هیدئو کوجیما خالق و کارگردان این بازی اعلام کرده که ایشان به همراه تیم‌شان به اضافه‌کاری یا به اصطلاح کرانچ روی آورده‌اند تا ساخت بازی مذکور برای انتشار در ماه نوامبر به پایان برسد. باید نوضیح دهیم کرانچ یکی از روش‌های جنجالی موجود در صنعت ویدئو گیم به شمار می‌رود که طی آن توسعه‌دهندگان مدت زمان باورنکردنی مشغول به کار می‌شوند و اغلب زمان بسیار کمی را برای استراحت به دست می‌آورند.

روز گذشته هیدئو کوجیما در توییتر خود اظهار کرد که بازی اکنون شامل عناصر از مواردی است که تاکنون هرگز در آن وجود نداشته است. پیش از این نیز کوجیما گفته بود که ساخته او، ژانر جدیدی در صنعت گیم به شمار می‌رود. ایشان در توییتر ادامه داد که تیمش در حال انجام بهترین تلاش‌شان هستند تا بازی برای انتشار خود در ماه نوامبر آماده باشد و هم‌چنان نیز توسعه‌دهندگان در استودیو Kojima Productions در حال اضافه‌کار بیش از حد و یا به اصطلاح کرانچ هستند.

بازی Death Stranding عناصری دارد که تا پیش از این در آن وجود نداشت که شامل گیم‌پلی، اتمسفر دنیا و کیفیت بصری آن می‌شود. استودیویی که من تاسیس کردم یک سازنده مستقل کوچک به شمار می‌رفت اما اکنون حداکثر تلاش خود را به کار گرفته تا بازی برای عرضه در 8 نوامبر آماده باشد. تیم سازنده هم‌چنان در وضعیت کرانچ به سر می‌برد.

اگرچه برخی از طرفداران از شنیدن  انجام حداکثر تلاش تیم سازنده برای ساخت بازی خوشحال شدند در مقابل، اشاره مشخص کوچیما به اضافه‌کاری بیش از حد به مذاق عده‌ای خوش نیامد. طرفداران به این موضوع اشاره کردند که ترجیح می‌دهند مدتی بیشتر منتظر بمانند تا سازندگان بازی را در یک شیوه کاری سالم توسعه دهند. شخصی دیگر نیز به این نکته اشاره کرد که کرانچ زمان خوبی نبوده و از کوجیما خواست تا از آن به صورت زمان برجسته و مهم یاد نکند.

با این حال باید توجه داشته باشیم که این اولین بازی هیدئو کوجیما پس از جدایی از شرکت کونامی بوده و به عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین نسل هشتم، فشار زیادی روی ایشان به عوان خالق اثر وجود دارد. در ماه مارچ هم کوجیما اظهار کرده بود که از برنامه ساخت بازی Death Stranding عقب بوده و شاید اضافه‌کاری سخت برای تولید به منظور جبران عقب بودن از برنامه صورت گرفته است. بازی Death Stranding در تاریخ 8 نوامبر 2019 برابر با 17 آبان 98 برای کنسول PlayStation 4 عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.