اخبار بازی

خالق بازی Death Stranding مشغول کار روی پروژه بعدی است

بازی Death Stranding

هیدئو کوجیما کارگردان و خالق بازی Death Stranding به همراه استودیو Kojima Productions سرانجام در ماه نوامبر اثر خود را منتشر کردند و اکنون به نظر می‌رسد زمان آن فرا رسیده تا این توسعه‌دهنده به فکر پروژه بعدی خود باشد.

در حالی که شاید بسیاری از اعضای این تیم پس از انتشار بازی اول خود و فرا رسیدن تعطیلات انتهای سال مشغول کار نباشند، شخص هیدئو کوجیما کار روی ایده‌های مربوط پروژه بعدی خود را آغاز کرده است. در چند روز گذشته خالق بازی Death Stranding طبق عادت معمول خود چندین پست مرموز در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و در آن تصاویری از محیط کاری ایشان به همراه متنی با مضمون “کار روی پروژه بعدی” مشاهده می‌شود. موارد مختلف از جمله کتاب و مواردی که ممکن است ایشان و تیم سازنده در ساخت اثر بعدی از آن‌ها الهام بگیرند روی میز ایشان دیده می‌شوند.

ایشان هم‌چنین در توییتی دیگر طرح‌های مربوط به ارائه بازی Death Stranding که به روزهای اولیه ساخت این اثر ارتباط دارد را به اشتراک گذاشت که مشاهده آن‌ها خالی از لطف نیست. ساخته استودیو Kojima Productions برای کنسول PlayStation 4 در دسترس قرار داشته و قرار است تابستان 2020 برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی نیز منتشر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا