اخبار بازی

Hideo Kojima و علاقه به یک Silent Hill با موتور بازی‌سازی Fox

Hideo Kojima کارگردان سری بازی های Metal Gear Solid بر این باور است که ساخت یک Silent Hill جدید بر روی موتور بازی‌سازی Fox بسیار وسوسه انگیز خواهد بود.
آقای Kojima در صفحه‌ی انگلیسی Tweeter خود اذعان داشت: "Silent Hill بازی است که در اتاق های بسته و در دل تاریکی اتفاق میافتد و این بدان معناست که در این شرایط، به راحتی می‌توان بر روی جلوه های گرافیکی این عنوان مانور داد؛ نیازی نیست که در این بازی دشمنان تعداد زیادی داشته باشند و یا با سرعت بالایی به سمت شما حمله کنند؛ تنها چیزی که برای ایجاد ترس به این بازی کمک شایانی می‌کند، استفاده از جلوه های گرافیکی و نمایشی است. به نظر من و به عنوان یک کارگردان بازی های Action- Open World، این گونه بازی ها خیلی جذاب خواهند بود؛ امیدوارم زمانی شاهد ساخت این بازی بر روی موتور بازی‌سازی FOX باشیم."
فکر می‌کنم گفتن این که Silent Hill نیاز به این تغییرات دارد منصفانه بوده و اگر کسی به دنبال به کار گیری این تغییرات باشد، Kojima بهترین گرینه خواهد بود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.