اخبار بازی

مدیر Guerrilla Games به عنوان رئیس استودیوهای جهانی سونی برگزیده شد

رئیس استودیوهای جهانی سونی

به دنبال تغییرات عمده صورت گرفته در مدیریت شرکت سونی، روز گذشته مشخص شد شوهی یوشیدا رئیس استودیوهای جهانی سونی از سمت خود کناره‌گیری کرده است. ماه گذشته شان لیدن نیز از کمپانی به طور ناگهانی جدا شده بود. اکنون مشخص شد که هرمن هالست مدیر استودیو Guerrilla Games به عنوان جایگزین شوهی یوشیدا و رئیس جدید استودیوهای جهانی شرکت سونی برگزیده شده است.

باید توضیح دهیم هرمن هالست یکی از موسسین و همان‌طور که گفته شد مدیر استودیو Guerrilla Games بوده است. توسعه‌دهنده هلندی که با ساخت مجموعه بازی Killzone توانست اسم و رسم زیادی در صنعت بازی برای خود ایجاد کند. این استودیو در سال 2017 نیز بازی بسیار تحسین شده Horizon: Zero Dawn را ساخت که هم‌اکنون نیز گزارشات و شایعات از در دست تولید بودن نسخه دنباله آن حکایت دارند.

جیم رایان مدیر اجرایی سونی و رئیس PlayStation در بیانیه منتشر شده درباره هرمن هالست اظهار کرد:

هرمن یکی از موثرترین و محترم‌ترین مدیران در صنعت ویدئو گیم است. ایشان یک حامی بااشتیاق برای تیم‌هایی است که هدایت آن‌ها را برعهده داشته و می‌داند چگونه باید افراد مستعد خلاق را برای ساختن تجربه‌های بزرگ و عالی توانمند کند. من شکی ندارم که ایشان می‌تواند تیم‌های ما را برای ارائه تجربیات متنوع و مطمئن با ضرب‌آهنگی ثابت رهبری کند.

در این میان نقش جدید شوهی یوشیدا، تمرکز بر سازنده‌های مستقل و آغاز همکاری جدید با آن‌ها عنوان شده است. باید دید تغییرات جدید صورت گرفته در آستانه ورود شرکت‌های بزرگ به نسل نهم و عرضه کنسول‌های نسل بعدی چه تاثیری روی عملکرد شرکت سونی خواهد گذاشت.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.