اخبار بازی

ساخت بازی Hellblade 2: Senua’s Saga پیش از خریداری توسط مایکروسافت در برنامه نینجا تئوری بوده

بازی Hellblade 2: Senua’s Saga

معرفی ساخت بازی Hellblade 2: Senua’s Saga در کنار رونمایی از کنسول Xbox Series X تقریبا تمامی موارد دیگری که در مراسم The Game Awards رونمایی شدند را تحت تاثیر قرار داد. دنباله بازی تحسین شده استودیو نینجا تئوری در تریلر رونمایی خود بسیار فوق‌العاده به نظر می‌رسید و در عین حال روایت داستان خود در بستر اساطیر نورث و اسکاندیناوری را هم حفظ کرده است. معرفی این بازی در حالی صورت گرفته که ما تاکنون تصور می‌کردیم توسعه‌دهنده مورد بحث تنها روی بازی چند نفره Bleeding Edge مشغول به کار بوده است.

فیل اسپنسر رئیس Xbox  و جیسون رونالد مدیر برنامه‌های Xbox در گفتگو با وبسایت گیم‌اسپات اظهار کردند که ساخت بازی Hellblade 2: Senua’s Saga در واقع در زمانی که آن‌ها از سوی شرکت مایکروسافت برای خریداری استودیو نینجا تئوری اقدام کردند در برنامه این سازنده وجود داشته است. اگرچه این موضوع نشان نمی‌دهد تولید بازی تا چه اندازه‌ای جلو رفته اما حفظ تمرکز این سازنده روی تولید عناوین تک نفره داستان محور بهترین نکته برای مخاطبین آن‌ها به شمار می‌رود. اسپنسر هم‌چنین تایید کرد که تریلر به نمایش در آمده برای رونمایی از بازی در واقع In-Engine بوده و به صورت ریل تایم در حال اجرا بوده است.

اکنون باید ببینیم این عنوان مورد انتظار چه زمانی عرضه می‌شود. با توجه به این که کنسول Xbox Series X در تعطیلات 2020 انتشار می‌یابد و بازی Halo Infinite هم به عنوان بازی لانچ برای آن در نظر گرفته شده، شاید عرضه Hellblade 2 از آن چه که تصور می‌کنیم بیشتر طول بکشد و به بعد از 2020 موکول شود. مسلما در آینده جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا