اخبار بازی

Heavy Rain روی پرده سینما

بنا بر خبری از سایت Deadline که پیرامون اتفاقات هالیوود فعالیت می کند، یک حراج برای استفاده از تمام حقوق تصویری Heavy Rain در حال شکل گیری است. یک معامله که توسط کمپانی Unique Features پیشنهاد شده است، کمپانی که پس از خروج Bob Shaye و Michael Lynne از New Line شکل گرفت. با استفاده از مخارج شخصی بالاترین پیشهاد توسط این دو نفر در حراجی که توسط توسعه دهندگان بازی یعنی استدیو Quantic Dream برگزار شده است تقدیم شده است.
Heavy Rain پس از عرضه در ماه فوریه سال جاری میلادی تا کنون فروش یک میلیون نسخه ای را در کارنامه خود ثبت کرده است. Heavy Rain تلفیقی از جنایت، باران و اتمسفری تاریک است که تداعی کننده خاطرات Seven، ساخته David Fincher است، محصولی که به یکی بزرگ ترین ساخته های کپانی New Line تبدیل شد وقتی Bob Shaye و Michael Lynne آن را به یکی از رقبای کمپانی های بزرگ تبدیل کردند.
در Heavy Rain، بازیکن به دنبال "Origami Killer" است، قاتل سریالی که قربانیان خود را چهار روز پس از ربوده شدن در حالی که یک Origami کوچک و گلبرگی از گل ارکیده را روی جسد آن ها قرار می داد در شهر رها می کرد. بازی روندی را طی می کند که در آن چهار شخصیت اصلی بازی پس از ربوده شدن قربانی دیگری، سعی در برداشتن راز این جنایت های سریالی دارند.
 کمپانی Unique نیم نگاهی برای همکاری با Warner Bros دارد اما Shaye به اندازه ای در تصمیم خود مصمم است که می خواهد با مخارج شخصی خود حق استفاده تصویری از محصول David Cage را تصاحب کند. قطعا اطلاعات نهایی این معامله به زودی منتشر خواهد شد.
منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.