اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانکامپیوتر

بانی راس، رئیس 343 اینداستریز از مجموعه Halo جدا شد

پس از 15 سال همراهی با فرنچایز Halo، بانی راس رسما اعلام کرده که به علت رسیدگی به مشکلات پزشکی خانوادگی استودیوی 343Industries را ترک می‌کند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

تصویر بانی راس

بانی راس با انتشار پیامی بر روی صفحه شخصی خود از حمایت تمام طرفداران تشکر کرده و گفته که در ابتدا امیدوار بوده تا 343 اینداستریز را تا هنگام عرضه آپدیت زمستانی بازی Halo Infinite همراهی کند، اما اکنون ناچار است تا به علت تمرکز بر روی خانواده خود، تیم را ترک کند.

مایکروسافت نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده: «بعد از بیش از 28 سال حضور در بخش گیمینگ مایکروسافت، از جمله 15 سال رهبری استودیوی 343 اینداستریز و مجموعه Halo در زمانی که بلندپروازانه‌ترین قدم‌ها را برداشت، بانی راس مایکروسافت را ترک خواهد کرد تا زمان بیشتری را با خانواده‌اش سپری کند. ما قدردان رهبری او در دورانی که تیم 343 بازی Halo 4، بازی Halo 5، بازی Halo: The Master Chief Collection، سریال تلویزیونی Halo و بازی Halo Infinite را عرضه کرد، هستیم. ما آرزوی بهترین‌ها را برای او داریم. پیر هینتز، مدیر پروژه فورا به رئیس جدید استودیو تبدیل خواهد شد. تیم 343 سخت مشغول کار است تا بزرگ‌ترین آپدیت Halo Infinite تاکنون، یعنی آپدیت زمستانی بازی را عرضه کند.»

تیم مدیریتی Halo
تیم مدیریتی جدید هیلو

مایکروسافت همچنین از اعمال تغییرات بیشتری در تیم رهبری 343 اینداستریز خبر داده است. علاوه بر قرار گرفتن پیر هینتز در نقش رئیس استودیو، برایان کوسکی مدیر کل فرنچایز Halo خواهد بود و الیزابت فن ویک بر روی بخش تجاری و عملیاتی نظارت خواهد کرد.

خبر جدایی بانی راس در حالی اعلام شده که مدتی پیش، 343 اینداستریز از تأخیر محتویات مختلف Halo Infinite خبر داده بود. فصل سوم بازی تا مارچ سال 2023 (اواخر 1401/اوایل 1402) تأخیر خورده و بتای مود Forge و کواپ آنلاین بخش کمپین نیز حالا در نوامبر امسال، یعنی حدود دو ماه دیگر منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا