اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانکامپیوتر

بازی Halo Infinite در TGA حضور نخواهد داشت، مننظر اطلاعات بیشتر در هفته‌های آینده باشید

به‌گفته توسعه‌دهندگان بازی Halo Infinite، این عنوان در مراسم Tha Game Awards حضور نخواهد داشت. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی Halo Infinite

مدیر بخش کامیونیتی استودیو 343Industries این خبر را در بخش کامنت‌های یک پست در سابردیت بازی تأیید کرد. آقای Brian Jarrard ضمن تأیید این خبر، اعلام کرد که تیم سازنده امیدوار است تا در هفته‌های آینده “اطلاعاتی در سطح بالا” را با طرفداران به‌اشتراک بگذارند.

او گفت که با منتشر شدن اطلاعات جدید Halo Infinite، پس از تعطیلات 2020 به‌نوعی این سفر مجددا با شفافیت و اطلاع‌رسانی بهتر همراه با طرفداران بازی آغاز خواهد شد. همچنین گفته شد که آماده‌سازی نمایشی بزرگ برای TGA نیازمند حجم عظیمی از کار است و چالش‌های زیادی را در وضعیت فعلی به‌وجود می‌آورد. در عوض، سازندگان از این زمان به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کنند.

در هر صورت، هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست اطلاعات جدیدی که قرار است منتشر شود شامل چه چیزهایی خواهد بود. بازی Halo Infinite در تاریخ نامشخصی از سال 2021 برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس/ایکس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.