اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وان

بروزرسانی بعدی بازی Halo Infinite در هفته جاری منتشر خواهد شد

استودیو 343i اعلام کرده است که بروزرسانی بعدی بازی Halo Infinite برای تعمیر بخش Big Team Battle در این هفته عرضه خواهد شد.

بخش چندنفره بازی Halo Infinite

حالت Big Team Battle بازی Halo Infinite دچار مشکلات فراوانی بوده و حتی بروزرسانی هفته قبل بازی آن را تعمیر کرده است. حالا سازندگان بازی قول داده‌اند که در هفته جاری مشکلات BTB را حل کنند. همچنین استودیو 343i به نگرانی بازیکنان نسبت به فروشگاه بازی واکنش نشان داده و قیمت بسیاری از آیتم‌های آن را کاهش داده است. بسیاری از آیتم‌های قبلی هم با قیمت‌های پایینتر به فروشگاه بازخواهند گشت تا بازیکنان شانس خرید دوباره داشته باشند.

در پایان، استودیو 343i اعلام کرده است که نقشه Behemoth را از بخش رقابتی بازی Halo Infinite حذف خواهد کرد چرا که بازیکنان آن را به علت نبود کاور، مناسب بخش رقابتی نمی‌دانستند. سازندگان گفته‌اند که بعد از تغییراتی این نقشه را به بخش رقابتی برمیگردانند.

بخش چندنفره بازی Halo Infinite هم‌اکنون بر روی کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز اس، ایکس باکس سریز اکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است و شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر، نقد آن را در بازی‌سنتر بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.