اخبار بازی

سازندگان سابق عناوین «Halo» و «Battlefield» عنوان «Scavengers» را معرفی کردند

استدیوی تازه تأسیس «Midwinter Entertainment» که متشکل از سازندگان سابق عناوین «Halo» و «Battlefield» است عنوان جدیدی با نام «Scavengers» را در سبک چندنفره‌ی کو-آپ رقابتی (Co-Opetition) معرفی کردند که در طبیعتی یخ زده جریان دارد.

 width=810 height=455 data-src=https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2018/03/Scavengers_2018_03-13-18_001-1024x575.jpg class=

کمپانی «Improbable» واقع در لندن بودجه‌ی ساخت این عنوان را تأمین میکند. همچنین ساخت این عنوان به ساخت ابزار و جریان کاری مورد نیاز برای «SpatialOS» کمک میکند که پلتفرمی بر پایه‌ی «Cloud» برای ساخت بازی است.

عنوان «Scavengers» برپایه ی خصوصیات بخش «Warzone» عنوان «Halo 5: Guardians» ساخته خواهد شد و تیم‌های بازیکنان را قادر میسازد تا علاوه بر رقابت با هم، در نقشه‌‌ی بزرگ بازی گشت و گذار کرده و با دشمنان هوش مصنوعی که بسیار متنوع و پیچیده هستند نیز مبارزه کنند.

این عنوان با کمک موتور بازی سازی «Unreal Engine 4» ساخته خواهد شد و همچنین از قدرت پلتفرم «SpatialOS» نیز بهره خواهد برد تا « احتمالات بینهایتی از گیم‌پلی بر اساس رقابت تیم‌های متشکل از افراد با یکدیگر و دشمنان هوش مصنوعی» پدید آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.