اخبار بازی

GTA 6 در مراحل توسعه قرار دارد

منبعی در مصاحبه با سایت «TechRader»، اطلاعات جالبی در مورد گذشته و آینده سری «Grand Theft Auto» منتشر کرده‌است. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این منبع ناشناس، گفته است که زمانی کمپانی «Rockstar» در فکر ساخت عنوانی از GTA در شهر توکیو بوده و حتی گروهی تحقیقاتی را به ژاپن برای جمع‌آوری عکس و مصاحبه با مردم، در زمان توسعه بازی‌های «GTA III» و «Vice City» فرستاده است. با اینکه راک‌استار برای ساخت این عنوان بسیار جدی بوده، بنا به دلایلی توسعه این عنوان تحقق نیافت. در گزارش TechReport آمده: «سیستم جاده دچار مشکلاتی بود و این یکی از دلایل کنسل شدن این بازی بوده‌است. منبع ما همچنین اشاره کرد که راک‌استار، در گذر زمان پی برد که جابجایی GTA به خارج از آمریکا مشکلات فراوانی نیز به همراه خواهد داشت. راک‌استار دوست دارد تا تغییراتی را در محتواهای اساسی بازی، نظیر وسایل نقلیه و برند‌ها، اگر عنوانی از GTA خارج از آمریکا ساخته شود، ایجاد کند.»

TechReport همچنین اشاره کرد که کمپانی مادر Rockstar، تعدادی علامت تجاری در سال 2003 به نام‌های «GTA: Tokyo»، «GTA: Bogota» و «GTA: Sin City» به ثبت رساند که هیچ کدام توسعه نیافتند. البته ثبت علامت‌های تجاری به معنی ساخت یک عنوان نیست، مانند کمپانی «Activision» که نام‌های «Call of Duty: Space Warfare» و «Future Warfare» را به ثبت رسانید ولی هیچ کدام در مرحله ساخت قرار ندارند.

این منبع از آینده این سری نیز صحبت کرده و گفته است که عنوان GTA 6 در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد ولی هنوز تصمیمی برای مکان این عنوان گرفته نشده، ولی احتمالا این عنوان نیز در آمریکا اتفاق خواهد افتاد.

مطمئنا شایعه‌های ساخت ادامه دیگر از عنوان GTA تعجب‌آور نخواهند بود. «Take Two» در گذشته از دائمی بودن این عنوان صحبت کرده و رییس سابق راک‌استار، یعنی «Leslie Benzies»، گفته است که راک‌استار ایده‌هایی را برای ساخت GTA 6 در نظر دارد.

با این‌حال بنظر نمی‌رسد که راک‌استار عجله‌ای برای ساخت نسخه بعدی GTA داشته باشد زیرا بخش چندنفره بازی «GTA V» یعنی «GTA: Online» هنوز پرطرفدار و درآمدزا است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن