اخبار بازی

صداگذار بازی Grand Theft Auto 5 از طرفداران می‌خواهد که شایعات GTA 6 را باور نکنند

صداگذار شخصیت مایکل در بازی Grand Theft Auto 5 پیرامون ساخت GTA 6 صحبت‌هایی کرده و آن‌ها را نادرست خوانده است.

بازی GTA 6

شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره نسخه بعدی سری GTA به قدری در فضای مجازی زیاد شده که صداگذار شخصیت مایکل یعنی آقای Ned Luke لازم دانسته تا در مورد آن‌ها صحبت کند. او که اخیرا به همراه صداگذار شخصیت فرانکلین (Shawn Fonteno) در یک لایو استریم حضور داشت، شایعات اخیر را تکذیب کرده است.

آقای Luke گفت: ” مردم، شما متوجه نیستید؟ هر چیزی که در اینترنت و از سمت کسانی مثل BossMan FTW میبینید را باور نکنید.” به نظر می‌رسد منظور او چنل یوتیوب MrBossFTW است. این یوتیوبر، محتویات مختلفی را در مورد GTA به اشتراک می‌گذارد که شامل شایعات نسخه ششم نیز می‌شود. در ادامه، لوک به طور دقیق‌تر اشاره کرد که منظور او، شایعات مربوط به جریان داشتن بازی GTA 6 در Vice City است. در انتها نیز این بازیگر گفت تا وقتی که شرکت Rockstar چیزی را اعلام نکرده، هیچ چیز مشخص نیست.

پخش شدن شایعه معروف Vice City از حدود دو سال پیش و زمانی که چنل یوتیوب The Know ادعا کرد نسخه ششم GTA در این شهر جریان دارد، شروع شد. البته اطلاعاتی که این چنل فراهم می‌کند، به نامعتبر بودن معروف است. مدتی بعد، شایعاتی مشابه از طریق نوشته‌ای در سایت Pastebin منتشر شد که منبع اصلی آن نامشخص بود.

در هر صورت، بعید بنظر می‌رسد که صحبت‌های آقای لوک از پخش شدن چنین شایعاتی در فضای اینترنت جلوگیری کند. به تازگی اسم بازی Grand Theft Auto 6 در رزومه کاری یک صداگذار دیده می‌شد که بازهم شایعات جدیدی را به وجود آورد و طرفداران راکستار را در آستانه ورود به نسل نهم هیجان‌زده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.